Mikrolihvimine ehk teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikuga aparaadi abil. Kasutatakse näol, büstil ja teistel kehapiirkondadel. Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral.
Teemantlihvimise ehk mikrodermabrasioon silub peeneid kortse, eemaldab surnud naharakud, vähendab vanusest ja päikesest tulenevat hüperpigmentatsiooni . Nahk uueneb ja muutub siledaks ning elastseks, jume paraneb. Protseduur soodustab ka uute rakkude
teket ja kollageeni tootmist andes nahale uue hingamise. Peale protseduuri on nahk kordades vastuvõtlikum erinevate seerumite/raviainetele.

Mikrolihvimine on täiesti ohutu ja valutu ning ei ärrita nahka. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde.

Protseduuri on võimalik teha ühekordselt, et saavutada kaunis jume ning pehme nahk või teostada pikemaid hoolduskuure veelgi tugevama efekti saavutamiseks.

Soovituslik on 4-6 protseduurist koosnev kuur, mille lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest. Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall.

Hoolduse järgselt tuleb kasutada päikesekaitse kreeme, ei tohi kasutada alkoholi sisaldavat näovett, paar nädalat külastada solaariumit ja koheselt sauna minna.

Näidustused:

Vastunäidustused: